Dr Louis J. Ignaro
"Nigdy więcej chorób serca"


Laureat nagrody Nobla w dziedzinie medycyny prezentuje praktyczne zastosowanie wyników swoich badań nad zbawiennym działaniem tlenku azotu w leczeniu chorób serca oraz problemów z nadciśnieniem stanowiących najczęstszą przyczynę zachorowań, hospitalizacji oraz śmierci w Polsce.

Książka ta jest rezultatem ponad 30 lat badań doktora Ignarro i prezentuje jak w prosty sposób przeciwdziałać chorobom układu sercowo-naczyniowego, a nawet odwracać ich skutki - bez użycia recepty lekarskiej.

Doktor Louis Ignarro został w roku 1998 nagrodzony nagrodą Nobla za odkrycie faktu, że tlenek azotu powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych i umożliwia swobodny przepływ krwi w organizmie. Pierwsze wyniki badań doktora Ignarro znalazły praktyczne zastosowanie w opracowaniu znanego na całym świecie medykamentu o nazwie Viagra. Doktor Ignarro prezentuje w Nigdy więcej chorób serca jak tlenek azotu powoduje rozkurczanie i poszerzanie naczyń krwionośnych, zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi, które są przyczyną udarów i zawału serca, reguluje ciśnienie krwi oraz proces gromadzenia się płytek w naczyniach krwionośnych.

Doktor Ignarro przedstawia w Nigdy więcej chorób serca prosty program zapobiegania skutkom starzenia się układu sercowo-naczyniowego poprzez wzmożoną produkcję tlenku azotu przez nasz organizm, przez co układ naczyń krwionośnych nie ulega zanieczyszczeniom i zachowuje elastyczność. Program doktora Ignarro nie wymaga wprowadzania radykalnych zmian trybu życia. Obejmuje on dietę bogatą w składniki wspomagające produkcję tlenku azotu oraz stosowanie suplementów odżywczych, jak również umiarkowane ćwiczenia fizyczne.

Stosowanie się do wskazówek zawartych w Nigdy więcej chorób serca jest pierwszym krokiem do usunięcia ataków serca, udarów i chorób układu sercowo-naczyniowego z naszego życia raz na zawsze.

Dr Louis Ignaro jest znanym uczonym, profesorem farmakologii w Szkole Medycznej Uniwersytetu kalifornijskiego w Los Angeles. W roku 1998 otrzymał nagrodę Nobla za badania prowadzone nad tlenkiem azotu. Mieszka w Beverly Hills, w Kalifornii.


Pochwały dla Nigdy więcej chorób serca:

"Odkrycie tlenku azotu oraz jego roli w obniżaniu ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego jest odkryciem równie istotnym dla medycyny, jak odkrycie penicyliny i insuliny"

David Heber, dr medycyny i farmakologii, dyrektor UCLA Center for Human Nutrition.


"Tlenek azotu stanowi naturalny lek wytwarzany w organizmie ludzkim dla układu sercowo-naczyniowego. Dzięki tej książce dowiecie się, jak w pełni z niego korzystać"

Bill Sears, autor Dr. Sears' Lean Kids


"Badania doktora Ignarro stanowią dowód na to, że tlenek azotu korzystnie wpływa na pracę serca, usprawniając funkcjonowanie komórek wyścielających naczynia krwionośne również w układzie sercowo-naczyniowym. Książka wyjaśnia znaczenie przełomowych osiągnięć nauki w dziedzinie pracy serca i układu krążenia"

David Heber, dr medycyny i farmakologii, dyrektor UCLA Center for Human Nutrition.


"Louis Ignarro i jego współpracownicy prowadzący badania nad tlenkiem azotu zrewolucjonizowali naszą wiedzę na temat procesów starzenia się arterii (chorób serca, udarów, zaniku pamięci, impotencji, powstawania zmarszczek). Doktor Ignarro tłumaczy w swojej książce, w jaki sposób wykorzystać tę wiedzę dla osiągnięcia poprawy funkcjonowania arterii. W niezwykle klarowny i prosty sposób przedstawia swój program działania, który może pomóc nam wszystkim"

Michael Roizen, dr medycyny, autor bestsellera Real Age


"Gorąco polecam tę książkę wszystkim tym, którzy pragną poprawić stan swojego zdrowia. Doktor Ignarro nie tylko wyjaśnia w niej kluczową rolę tlenku azotu dla ludzkiego organizmu, ale prezentuje również krok po kroku swój program służący podniesieniu poziomu tlenku azotu i obniżeniu ryzyka występowania chorób układu sercowo-naczyniowego"

Julian Whitaker, dr medycyny , założyciel Whitaker Wellness Institute

kliknij, by powiększyć
XL :: XXL

kliknij, by powiększyć
XL :: XXL